Seditio Nedir ? - Seditio Yazılım - Seditio CMS Türkiye
User profile picture

Kaan

Seditio CMS

Seditio Nedir ?

Seditio PHP kodlama dili ile yazılmış, MySQL veritabanı ile kullanılan eklentiler ile geliştirilebilen ücretsiz bir İçerik Yönetim Sistemi (IYS) sistemidir.

Olivier 'Neuro' Chapuis. ve ekibi tarafından kodlanarak kullanıma sunulan Seditio paketi, yapımcı grubun güvenlik ağırlıklı güncelleştirilen versiyonları ve gönüllü destekçilerin yaptıkları tema ve eklentilerle eksikliklerini büyük ölçüde tamamlamıştır.

175 versiyonu ile gelecek geliştirme ve yeniliklerle İçerik Yönetim Sistemi (IYS) sistemleri arasındaki yerini yükseltme gayretinde olan Seditio; Türkiye'de SeditioCMS.com destek sitesi ile Türk internet kullanıcılarına Seditio'yu tanıtmakta ve hizmet vermektedir.

Seditio Destek Forumu hakkında ?

Seditio Destek Ekibi kimdir? Seditio destek hakkında

Seditio Destek Ekibi, Seditio İçerik Yönetim Sistemi (IYS) Türkçe Destek Sitesi olarak, Türk kullanıcılara yardım ve destek vermek için kurulmuş bir webmaster destek sitesidir.

Sitemiz üzerinden Seditio hakkında genel bilgiler, Kurulum ve güncellemeleri, Seditio eklentileri, Seditio temaları, Seditio kullanım ipuçları gibi bilgilendirmelerin yanında soru ve sorunlarınız için destek alabilirsiniz.

SeditioCMS.com Sitesi üzerinden Seditio Forumlarınız hakkında destek ve yardım alabilirsiniz.

Kolay Kullanımı ile Seditio 177
Seditio 177 forum sistemi ile Konuların kolay ve Hızlı şekilde düzenlenmesi

Seditio bir çok İçerik Yönetim Sistemi (IYS)'nden daha kolay bir kullanıma sahiptir.
Bunun sebebi Site yöneticilerinin Seditio İçerik Yönetim Sistemi (IYS) sitelerinin ihtiyaçlarına göre diledikleri gibi rahatça düzenleyebilmeleri ve bunun sonucu olarak ziyaretçilerin Site içerisinde sıkıntı çekmemesidir.

Forumlarınızda Yeni Konu editörleri yardımıyla konularınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Mesajlara cevap verme seçenekleri ise gelişmiş cevap konulara hızlı şekilde cevaplar yazılabilir. Geliştirilebilir Editör Sistemi ile Yazılarınıza BBCode sistemi yardımı ile birçok Düzenleme yapabilirsiniz.

Mesajlarınızda kelime filtreleri, Resimler için kısayol kalıpları, Ayrıntılı düzenlemeler için HTML izinleri vererek gelişmiş yazı düzenleri sağlayabilirsiniz.

Yönetim ve Kontrol Artık daha kolay
Gelişmiş Yönetim Paneli ile ayarlarınızı daha hızlı ve kolay yapın

Seditio yönetim paneli forumunuzu dilediğiniz gibi kontrol etmenize izin verir. Seçenekleri, görüntüyü ve tarzı istediğiniz gibi rahatça belirleyebilirsiniz.

Yönetim Panelinize Hızlı erişim linkleri ekleyebilir, Kolay bir şekilde Forum ayarlarını Yapılandırabilir, Forum yönetimi, Kullanıcı ayarları, Araçlar ve Sistem Bakımı, Moderator Kontrol Paneli, Eklentiler, Temalar gibi sistem özelliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Seditio yönetim araçlarının daha kolay olabilmesi için Yeni arayüzü ile Admin Kontrol Paneli yenilenmiştir. Forum ayarlarınızı, Kullanıcı Ayarlarınızı, Tema ayarlarınızı ve daha birçok seçeneği yeni tasarlanmış modeli ile çok daha hızlı kullanabileceksiniz.

Plugin Sistemi artık daha güçlü ve güvenilir
Geliştirilmiş yeni eklentiler ve Modifikasyonlar ile sistemizi güçlendirin

Seditio bugüne kadarki İçerik Yönetim Sistemi (IYS)'lerinin en gelişmiş plugin sistemine sahip olanlarından birisidir. Plugin yüklemesi sadece bir kaç dakikanızı alır. Aktif ve arkadaşça olan Seditio topluluğu bir çok plugin hazırlamaktadır.

Forumunuza eklediginiz pluginlerini de Türkçe desteği ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. BBcode ve diğer bileşenler ile forum sisteminiz üzerinden farklı yayınlarda yapabilirsiniz.

Yönetim Panelinizden Kurmuş olduğunuz eklentileri, dilediğiniz gibi düzenleyebilir, kaldırmak istediğinizde sorunsuz bir şekilde sitenizden kaldırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.