Seditio Emlak Scripti - Seditio Yazılım - Seditio CMS Türkiye

Yayınımız yeniliklerle beraber yeni sitemizden devam ediyor. Seditio.com.tr takip edin.

Sitemizdeki Tüm Ürünleri Kredi Kartı'na Taksitle Alabilirsiniz.
User profile picture

Kaan

Seditio CMS

Seditio Emlak Scripti

Seditio Emlak Scripti 177 son versiyonudur. Script full kontrollüdür. Sitenin her noktasını yönetim panelinden kontrol edebilirsiniz. Seditio emlak scripti tasarımı tüm mobil cihazlara tam uyumlu full responsivedir.

Emlak scriptimizi ilk olarak 2009 yılında çıkarmıştık. 2009 ile 2014 yılları arasında v2,v3,v4,v5 olarak 5 farklı versiyonla geliştirmeye devam ettik. 2014 yılı sonrası emlak scripti geliştirmeyi durdurmuştuk ancak yoğun talep üzerine yeni v6 versiyonunu yayınladık. Yeni versiyonumuz daha öncekiler gibi seditio cms alt yapısı ile oluşturduk. Emlak ilan scriptimiz bireysel olarak düzenlenmiştir ilan portalı olarak çalışmaz.

Yeni emlak scriptimiz seditio alt yapısıyla oluştu aynı scriptin wordpress emlak scripti versiyonunuda hazırlamaktayız yakın zamanda size 2 farklı veriyon sunacağız ilk olarak seditio emlak scripti.

İsterseniz size özel tasarımda yapmaktayız. Sistem kolay kullanımlı ve kolayca yönetebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Tasarım Yapısı

Tasarım yapısı tüm mobil cihazlara tam uyumlu olarak tasarlıdır. Günümüzde internet %85 oranında mobil cihazlardan kullanılmaktadır bu nedenle mobil cihaz kullanılabilinirliğine önem verdik. Mobil cihazlardan bir kaç adımda kolaylıkla ilan eklenebilir. Eklediğiniz ilanları mobil cihazlardan yönetebilirsiniz.

Yönetim

Emlak scriptimiz Türkçe yönetim paneline sahiptir. Kolay ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. İlanlarınız için seçtiğiniz fotoğrafları toplu yükleyebilirsiniz. Slayt vitrin dışındaki tüm bölümlerde eklediğiniz fotoğrafları otomatik olarak boyutlandırır. Fotoğraf ekleme sınırı yoktur istediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz ancak eklediğiniz her fotoğrafın sayfa açılış süresini geciktireceğini ve kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceğini unutmayın.

Anasayfa tamamen modüler yapıdır olmasını istemediğiniz bölümleri yönetim panelinden kaldırabilirsiniz.

Slayt bölümü özel ilanlarınız için düşünülmüştür. İlan ekleme sınırı yoktur ancak slayt'ta göstermek istediğiniz ilanların fotoğrafını düzenlemeniz gereklidir.

Vitrin bölümü ilan eklerken vitrinde görünmesi için işaretlediğiniz ilanları gösterir. İlan gösterme sınırı yoktur yönetim panelinden kaç adet göstermek istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Vitrin ilanları için fotoğraf düzenleme gerekmez otomatik düzenler.

Yeni ilanlar bölümü son eklediğiniz ilanları satılık,kiralık,fırsat olarak otomatik yayınlar. Gösterim sınırı yoktur yönetim panelinden adet belirleyebilirsiniz.

İkonlu kategoriler bölümü yönetim panelinden kontrol edilmektedir. Görünmesini istediğiniz kategorileri yönetim panelinden seçebilirsiniz. İkonlu kategoriler bölümündeki kategori ikonlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Hakkınızda bilgilerin bulunduğu bölümü yönetim panelinden yönetebilirsiniz. Yazılarını ve fotoğrafı değiştirebilirsiniz.

Danışmanlar bölümü sizin eklediğiniz danışmanları grup yetkilerine göre sıralar. Göstermek istemediğiniz danışmanları ayarlayabilirsiniz yada sadece belirlediğiniz grupları gösterebilirsiniz.

Seo Yönetimi

Sistem alt yapımız seo kurallarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Eklediğiniz ilanlara otomatik olarak sef url meta açıklama ve anahtar kelime oluşturur. Ek olarak ilan ekleme sayasında meta başlık, meta açıklama ve anahtar kelime özelliği ekledik. Eklediğiniz ilanlarınıza benzersiz başlık,kısa açıklama ve anahtar kelime ekleyerek arama motorlarında öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Demo İçin Buraya Tıklayın


sitenin her noktasını yönetim panelinden kontrol edebilirsiniz. seditio emlak scripti tasarımı tüm mobil cihazlara tam uyumlu full responsivedir. seditio emlak scripti

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.