Gizlilik Politikası - Seditio Yazılım - Seditio CMS Türkiye

Yayınımız yeniliklerle beraber yeni sitemizden devam ediyor. Seditio.com.tr takip edin.

User profile picture

Kaan

Seditio CMS

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası, web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel ve hesap bilgileriyle ilgili işlemlerimizi açıklar.

Bu gizlilik politikasının uygunluğunu zaman zaman gözden geçireceğiz ve kendi isteğimize bağlı olarak, sizlere mail yoluyla ya da başka şekillerde haber vermeden gerekli değişiklikleri yapabiliriz. Bu gizlilik politikasını değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri burada yayınlayacağız, böylece hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgileri nasıl kullanabileceğimizi ve bunu kimseye ifşa edip edemeyeceğimizi her zaman bileceksiniz. Değişiklikleri gözden geçirmek için web sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmelisiniz.

Verilerimizi nasıl kullanıyorsunuz?

Kişisel verilerilerinizi hiç bir şekilde kullanmıyoruz. Bilgileriniz size özel ve sizde kalıyor.

Verilerin Üçüncü Şahıslarla Paylaşımı

Seditiocms.com size ait kişisel verileri, işbu Gizlilik Politikası ile belirttiği amaçların gerçekleştirilebilmesi için Seditiocms.com'un hizmetlerinden faydalandığı iş ortakları, dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma (hosting servisleri) hizmet sağlayıcıları, hukuk büroları gibi üçüncü kişilere, gerekli görüldüğü taktirde aktarabilecektir. Seditiocms.com aynı zamanda veri sahibi’ne ait kişisel verileri kamu kurum ve kuruluşlarıyla yasal sorumluluk durumunda paylaşabilir.

Kullanıcı Sorumlulukları

Kullanıcı bu siteye üye olduğunda bu gizlilik politikasını okuyup içerisinde ki kuralları ve şartları kabul etmiş ve onaylamış sayılır.

 Kurallar-Şartlar:

  1. Bu web sitesinde satışa sunulan tüm yazılımlar seditiocms.com'a  aittir. Bu yüzden bu siteden yazılım satın alan kişiler aldıkları yazılımı SATAMAZ — DAĞITAMAZ — PAYLAŞAMAZ — içeriğini düzenleyip tekrar satamaz-paylaşamaz — yazılım kendisine aitmiş gibi paylaşımını yapamaz 
  2. Müşteri, bu siteye ait olan yazılımları satın aldığında yazılımların yeniden satışını yapmayacağını, dağıtmayacağını, paylaşmayacağını taahhüt eder. 
  3. Müşteri 1 ve 2 numaralı maddelere uymadığı zaman hakkında yasal işlemlerin başlatılacağını kabul ve tahhüt eder 

gizlilik politikası

İlginizi Çekebilir

Yorumlar